Pomáhejme našim zvířecím přátelům společně!

STANTĚ SE NAŠIM PARTNEREM! Vážíme si každého distributora, veterináře, lékárny, chovné stanice či zoologické zahrady u NÁS i ve SVĚTĚ.

Where are we?

 

Česká republika

Slovensko

Slovinsko

Maďarsko

Chorvatsko

Německo

Nizozemí

Litva

Estonsko

Belgie

Lotyšsko

 

 

 

Partnerství

Budeme rádi pokud se stanete našim obchodním partnerem. Spolupracujeme s farmaceutickými velkodistributory, veterinárním distributorem, zoologickými zahradami, ale určitě jsme otevřeni i k dalším obchodním spolupracím a modelům. V případě zájmu o naše přípravky nás neváhejte kontaktovat. 

Vybraní partneři

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. Na ploše 42,5 ha chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Rozprostírá se v lesích v podhůří Nízkého Jeseníku, v blízkosti krajského města Olomouc, v jeho místní části – Svatém Kopečku a je lehce dostupná MHD. Zájmu návštěvníků se těší především šest pavilonů (pavilon žiraf, opic, šelem, netopýrů, levhartů mandžuských a jihoamerický pavilon), ale i společný výběh medvědů a vlků, průchozí výběh klokanů, mořská akvária nebo Euroasijské safari. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a lanové centrum Lanáček. Blízký kontakt se zvířaty je dětem umožněn ve výběhu ovcí, koz a lam. Zoo je otevřena celoročně.

 

FVL VFU Brno

Fakulta veterinárního lékařství (FVL) Veterinární univerzity Brno je jednou ze dvou fakult této vysoké školy. Pokračuje v tradici Vysoké školy zvěrolékařské, která vznikla v roce 1918. Je to jediná fakulta, na které lze studovat veterinární lékařství v České republice. Fakulta veterinárního lékařství uskutečňuje univerzitní vzdělávání, výzkum i odbornou činnost zaměřenou zejména na klinickou veterinární medicínu. Fakulta se organizačně člení na děkanát, sekce s jednotlivými klinikami a ústavy a účelové zařízení fakulty.

 

Efsete s.r.o.

EFSETE Pharma zastupuje farmaceutické firmy a jejich produkty v oblasti prodeje, marketingu a zákaznické péče v České republice.

 

AUXIVET s.r.o. 

Společnost AUXIVET s.r.o. je obchodní firma, která je výhradním dovozcem a distributorem originálních potravních doplňků pro psy a kočky od americké firmy VetriSCIENCE®a české firmy NanoComplex, která vyrábí produkty TraumaPet® založené na nanotechnologiích, speciálně na nanostříbře. Tato zastoupení platí pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Pharmos, a.s.

Smyslem založení akciové společnosti Česká lékárnická, a.s., PHARMOS, a.s. a dalších dceřiných společností bylo vytvoření lékárnického velkoobchodu, který by zajišťoval jeho zakladatelům, svobodně podnikajícím lékárníkům, dlouhodobě stabilní podnikatelské prostředí. Takto vzniklý velkoobchodní řetězec nyní poskytuje své služby v oblasti distribuce léčiv většině lékáren po celém území naší republiky. Ve spolupráci s dalšími firmami a oborovými organizacemi se tak stal nepostradatelným prvkem jak v obchodním, tak společenském životě našich lékárníků.

 

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. 

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. již řadu let zaujímá vedoucí pozici na farmaceutickém distribučním trhu v České republice. Od roku 1994 je součástí nadnárodní skupiny PHOENIX group, která patří k největším evropským společnostem zabývajícím se velkodistribucí léčiv. Tato skupina působí ve 26 zemích Evropy, kde svými nadstandardními službami a flexibilitou každodenně uspokojuje požadavky tisíců obchodních partnerů, převážně lékáren a nemocnic, ale i farmaceutických výrobních firem.